Şişli Evden Eve Nakliyat


Evden eve nakliyat; ciddi bir emek isteyen iştir. Taşınma işini daha kolay ve muvaffakiyetli bir şekilde halletmek isteyenlerin imdadına Şişli evden eve nakliyat firması olarak yetişmekteyiz. Evden eve nakliyat sürecinde evin oda sayısı ehemmiyet taşımaktadır. Çünkü, oda sayısı üzerinden eşyaların ne kadar hacim kaplayabileceğine dair bilgi edinilir. Kaç adet taşıma elemanına gereksinim duyulduğu, ne kadar paketleme malzemesinin gerektiği, hangi türde bir nakliye kamyonuna ihtiyaç olduğu gibi bilgilere mütemadiyen oda sayısı sayesinde ulaşılmaktadır. Şişli nakliyat firması olarak, müşterilerimizin evlerindeki oda sayılarının firmamıza net şekilde bildirilmesi gereklidir. Ayrıca, evlerinde balkon veya kilerlerinde eşya olup olmadığı bilgisini de iletmelidirler.


Nakliyat Firması Olarak Hangi İşleri Yapmaktayız?

Şişli nakliye firması olarak, evlerdeki tüm eşyaların demontajını yapmaktayız. Ayrıca, eşyaların paketlenmesi, yeni eve taşınması, yeni evdeki odalara yerleştirilmesi, paketlerinin açılması ve montajlarının yapılması sorumluluğumuz altındadır. Müşterilerin, kasa, piyano ve canlı hayvanların taşınması sırasında muhakkak haber vermesi gerekir. Bu öğeler, ev eşyasına dahil edilmezler. Duvar delme gibi işler nakliyat firmasının sorumluluğunda değildir. Duvara monte edilecek raf veya dolapları olanların bu durumu ekstra olarak görüşmesi gereklidir. Klima takma ve sökme işlemleri de Şişli taşımacılık şirketi olarak sorumluluğumuzda değildir. Velhasıl, alacakları nakliye hizmetinden müteşekkir olmak isteyen müşterilerin, bu detayları bilip ona göre davranması büyük önem taşımaktadır.


Şişli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

nakliyat fiyatları, evin ve eşyanın niteliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Müşterinin nereden nereye taşınacağı bilgisi, fiyatların belirlenmesinde önemli yer tutar. Mesafeye göre fiyat teklifi yapılır. Eski ve yeni evlerin oda sayısı, evlerin kaçıncı katta olduğu, eşyaların taşınma şekli gibi faktörler; fiyatların belirlenmesini doğrudan etkiler. Muhayyel edilen bir hizmet almak için eşyaların taşınmasında mümkünse asansörler kullanılmalıdır. Ancak, asansörlü taşıma işlemleri, fiyat olarak farklılıklar yaratacaktır. Aradığınız Şişli ucuz nakliye hizmetine firmamız sayesinde erişeceğinizden şüphe duymamalısınız. Faziletli hizmet anlayışımız ve istidatlı elemanlarımızla bu hizmeti sağlamaktayız.Şişli evden eve nakliyat firmaları arasında önemli bir yer edinen firmamız siz değerli dostlarımıza kalite ve ekonomik fiyat garantili taşıma hizmeti sunmaktayız. Yılların beraberinde getirdiği kalite ve birikim sayesinde siz dostlarımıza teknik destek oluşturmaktayız. 2005 yılından bu yana hizmet veren Şişli nakliyat firması olarak siz dostlarımıza ayrıcalıklı hizmetler oluşturmaktayız. Siz dostlarımıza layık olabilmek için sürekli çalışıyor ve sizlere kaliteyi sunmaya çabalıyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz ayrıcalıklar sayesinde sizlere kaliteyi ulaştırmaktayız.


İstanbul Şişli nakliyat olarak sizlere ülke genelinde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Siz dostlarımızdan aldığımız destek ve ilgi sayesinde her geçen gün yeni alanlarda hizmet sunmaktayız. Yılların tecrübe ve birikimi sayesinde sizleri memnun etmekteyiz. Evinizin ve eşyalarınızın durumuna göre her ebat ve büyüklükte aracımız mevcuttur. Bu araçlarımızın bakımları periyodik olarak yerine getirilmektedir. Aracımızın hijyenik bakımı günlük olarak yapılmaktadır. Sizlere layık temiz ve hijyenik bir hizmet sunabilmek için sürekli çalışıyor ve yeniliklerimiz ile sizlere destek oluşturmaktayız. Evden eve nakliyat sektörüne öncülük eden Şişli evden eve nakliye olarak sektöre öncülük etmekteyiz. Yeni modern ve kalite seçeneklerimiz ile diğer firmalara örnek teşkil etmekteyiz.