Bebek Evden Eve Nakliyat


Bebek evden eve nakliyat firmamız; eşyaların hacmine göre nakliyat kamyonu seçmektedir. Bu yüzden, eşyanın ne kadar olduğu bilgisi net bir şekilde verilmelidir. Mamafih, eşyaya göre taşıma ekibi ve paketleme malzemesi belirlenir. Eşya hakkında yeterli bilginin olmadığı durumlarda eşyaların kamyona sığmaması, paketleme malzemesinin az gelmesi ve yetersiz işçinin çalışması gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bu sebeple, Bebek nakliyat firmamız, müşterilerinden eşya listesi oluşturmalarını ister. Ekspertiz yapanların ekspertiz sırasında oluşturdukları eşya listesinin nüshasını firmamızla paylaşması gerekir. İyi bir hizmet vermeyi amaç edinen firmamız, bu basamakları gerçekleştirmeyi kendisine bir eziyet olarak görmez. Müşterilerden aldığımız salahiyet doğrultusunda her nakliyat işi başarıyla yapılır.


Taşıma Nasıl Yapılır?

Bebek taşımacılık şirketi olan firmamız, öncelikle evdeki eşyaları paketler. Eşyalar, tek tek nakliye aracına aktarılır ve istiflenir. Nakliyat kamyonunun evin bulunduğu sokağa giremediği durumlarda, eşyaların taşınması zorlaşacaktır. Böyle bir durumda, çalışan personel sayısı arttırılır veya daha küçük bir nakliye aracı kullanılır. Ancak, bu değişim, Bebek nakliyat fiyatları üzerinde farklılıklar yaratır. Bebek gibi güzide bir semtte bu durum sıklıkla yaşanmaktadır. Müşterilerin bu durumla karşılaşmamak adına taşınma işleminden önce sokağın yapısını ve evin konumunu fotoğraflayıp firmamıza iletmesi, önlem alınması adına etkili olacaktır. Yapılacak tetkikler sonucunda taşınma işlemine dair teferruatlar hesap edilecektir. Bu durum, taşınma günü, zamandan tasarruf edilmesini sağlar.


Eşyalar Nasıl Paketlenir

Evden eve nakliyat sürecinde müşteri ve firma arasındaki iletişim eksiksiz olmalıdır. Özellikle, mutfak eşyalarının ve ufak tefek eşyaların kolilenmesinin kim tarafından yapılacağı konusu, ehemmiyet taşımaktadır. Müşteri ve firma arasındaki iletişimin zayıf olması halinde taşınma günü yetersiz yerli koli sorunu ortaya çıkabilir. Tekrar koli alımı ve ekstra paketleme işlemleri; Bebek ucuz nakliye olasılığını düşürür. Velhasıl, hangi eşyaların paketleneceği ve hangi paketleme malzemesinin kullanılacağı; müşteri ve firmamız arasında netleştirilmektedir. Müşterileriyle müşfik bir iletişim kuran Bebek nakliye firması olarak müşterilerimizle karşılıklı anlaştığımız konuları yazılı hale getirerek paylaşmaktayız. Bu sayede, hem firmamız hem de müşteriler, sözleşme şartlarının dışına çıkmadan hareket ederler.Bebek evden eve nakliyat sizlerin istekleri ve hassasiyetlerini düşünerek hizmet vermekte. Evden eve taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, sizlerin destekleriyle kalite politikasına her geçen gün yenisini eklemektedir. En uygun fiyat aralıklarıyla, en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Bebek nakliyat olarak sizlere değişik fiyat alternatifleriyle evinizi taşımanızı sağlıyoruz. taşımacılık işleminin önemini ve hassasiyetini biliyor, ve bu yönde yenilikler geliştiriyoruz. Son zamanlarda hızla artan korsan taşımacılık hizmetinden aldığımız şikayetleri haklı bulmakla beraber, bizler sizlere taşımacılık sektöründe gerekli olan tüm belgelerimizle hizmetimizi sunuyoruz. Gerekli olan k1 ve k3 benzeri belgelerimizle yasal çerçevede taşımacılık sunuyoruz. Sizler için eşyalarınız ne kadar değerliyse, bizler içinde en az o kadar değerlidir.


Eşyalarınızın yıpranmaması ve kırılmaması için gerekli bütün materyaller firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Kalite esaslı politikamızla müşterilerimizi memnun ediyor ve iyi dilekler alıyoruz. Giysilerinizin taşınmanız esnasında ütüsünün bozulmaması için bünyemizde askılı dolabımızda mevcuttur. Bebek şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerimiz de indirimli fiyatlarımız devam etmektedir. Evinize en uygun olan aracımızla, uzman personelimiz ve kadromuzla sizlere yardımcı olmaktayız. Sökülmesi gereken eşyalarınız için özel ekibimizin yanında marangozda bulunmaktadır. Sökülen eşyalarınız yeni evinizde montajı bizzat marangozumuz tarafından yapılır. Güzel ve kaliteli insanlardan oluşan şehrimize layık bir hizmet vermek amacıyla personellerimiz sizlere güler yüzle yaklaşır. Sizlerin sayesinde gelişen ve büyüyen bebek nakliyat sizlerin destekleriyle daha geniş çevrelere yayılmakta. Sizlerde en uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli taşımacılık istiyorsanız bizlere iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.