info@dengenakliyat.com (0212) 432 65 65

Akatlar evden eve nakliyat


Akatlar evden eve nakliyat firmamız sizlere kalite ve modern taşınma imkanı sunmakta. Yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan Akatlar da nakliyeci firmamız hizmetlerine kesintisiz devam etmekte. Sizlerden gelen yoğun destek sayesinde taşımacılık sektörünün öncü firması haline gelen Akatlar nakliyat, desteklerinizden ötürü sizlere teşekkür ediyor. Ev taşımacılığının en kaliteli ve uygun fiyatlarla gerçekleştirmenin yolunu biliyor ve uyguluyoruz. Sektörün çok altında fiyatlarımız ve bu sektörün çok üstünde kalitemizle taşımacılık hizmetini veriyoruz.

Taşımacılık işleminizi personel ekibimiz ve bu ekibimizin yanında gelen marangozumuz tarafından profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Sizlere misafir olan personellerimiz ve marangoz ustamız eşyalarınızın düzenlenmesi işlemini dikkat ve özenle gerçekleştirmekteler. Personellerimiz eşyalarınızın hasar görmemesi ve yıpranmaması için paketlenmesini ve ambalajlanması işlemini gerçekleştirir. Usta marangozumuz ise sökülmesi gereken eşyalarınızı söküp taşınacağınız yeni evinize aynı şekilde montajını gerçekleştirir.

Akatlar evden eve nakliyat

Akatlar evden eve nakliyat firmaları


Tüm bu taşıma işlemlerimiz devletimiz tarafından belirtilen yasal çerçevede gerçekleştirilir. Gerekli olan tüm izin ve yasal belgeler firmamızın bünyesinde mevcuttur.

Sizlere kalan evinizin taşınmasını rahat ve güvenli bir şekilde seyretmek olacaktır. Sizlerde daha detaylı bilgi için bizlere danışabilirsiniz.

Ambalaj ve Paketleme
Ev taşıma konusunda 15 yıllık bir deneyime sahip olan taşıma ekiplerimizin sizler için yaptığı ambalajlama işlemi ile eşyalarınız güvencemiz altında.
Araçlarımız
Yük ve eşya taşıma amaçlı dizayn edilen araçlarımız ile şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat şimdi daha güvenilir ve daha hızlı bir şekilde.
Referanslarımız
Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve kurumsal nakliye çözümlerimiz ile bu güne kadar elde ettiğimiz önemli referanslarımızın bazılarını görmek için ...

Beşiktaş Nakliyat


Nakliyat Sektöründe 15 yıldan günümüze kadar hizmet veren firmamız. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye çözümleri, kam ve kamyonet kiralama gibi sizlere bir çok çözümü en uygun ücretler ile sunmaktadır.

Taşıma konusunda birhayli deneyimli olan taşıma ekiplerimiz siz değerli müşterilerimiz için her defasında daha özverili çalışmakta olup. Zarara uğramamanız için gerek tüm işlemleri yapmaktadır.

Avantajlarımız


Eşya Paketleme

Ucuz nakliye ücretleri

Kiralık kamyonet

Fiyat teklifi al

Araç Durağımız


Aydın Sk. No:3 Kültür Mahallesi 34340 Besiktas

(0212) 432 65 65

info@dengenakliyat.com

beşiktaş evden eve nakliyat